Konzervatoř Plzeň


  • Úvodní strana

Koncerty

2. 3. 2011, 19:30 hod

Dům hudby, sál Antonína Dvořáka, Husova 30, Plzeň. Koncert pěveckého oddělení Konzervatoře Plzeň

1. F. SLÁDEK                                     Proč kalino v struze stojíš
                                                           Prijdi Janík premilený                                     Martina Švarcová, 1. ročník

2. L. JANÁČEK                                  Proč kalino neprokvétáš
    F. SLÁDEK                                     Červená růžičko                                 Klára Hamplová, 1. ročník

3. F. SLÁDEK                                     Čekala jsem
    V. NOVÁK                                      Nevydavaj sa ty                                  Barbora Čížková, 1. ročník

4. lidová                                              Hajho husy
    M. SCHNEIDER-TRNAVSKÝ        Týnom, tánom                                    Aneta Růžková, 1. ročník

5. L. JANÁČEK                                  Muzikanti
                                                           Nejistota
    B. MARTINŮ                                  Otevření slovečkem                           Jan Tejkal, 1. ročník

6. M. SCHNEIDER-TRNAVSKÝ        Šenkovala šenkárička
    B. MARTINŮ                                  Povedz mi moj najmilejší                   Eva Sadovská, 2. ročník

7. lidová                                              Měsíček vychodí
    B. MARTINŮ                                  Opuštěný milý                                    Jan Rösner, 2. ročník

8. B. MARTINŮ                                  Děvče z Moravy
    L. FALTUS                                     Veta za vetu                                       Marek Fairaisl, 2. ročník

9. V. KLUSÁK                                    Zazpívaj slávičku
    A. DVOŘÁK                                               Žalo dievča
    G. B. PERGOLESI                         Fac ut portem                                     Šárka Dolejšová, 4. ročník

10. O. BLECHA                                  To naše stavení
      A. DVOŘÁK                                 árie Kuchtíka z op. Rusalka               Lucie Smolková, 4. ročník

11. V. BELLINI                                               Almen se non poss´io                        Marie Jedličková, 5. ročník

12. J. HAYDN                                     Der Wanderer
      B. MARTINŮ                                Stará píseň                                         Kamila Burdová, 5. ročník

13. P. EBEN                                       Noci milá
                                                           Summer is come
                                                           Non mi mandar messaggi                  Olga Novotná, 6. ročník

14. G. VERDI                                     árie Leonory (Síla osudu)                   Barbora Hejretová, 6. ročník

15. W. A. MOZART                            árie Vitelie (Titus)                               Jitka Šťastná, 6. ročník

                                                                                                                     

Klavírní spolupráce prof.: G. Pechmannová,  Z. Ledvinová